Maisto kompostavimo įrenginiai

Įrenginys 02

Dabar nebereikia laukti 6 ar 8 savaičių, kad jūsų maisto atliekos virstų kompostu. Užtenka visą likusį maistą sumesti į kompostavimo įrenginį ir po 24 val. visa tai virs kompostu. Įrenginys Oklin 02 yra tobulas sukaupiantiems nedidelius kiekius maisto atliekų. Puikaus dizaino 02 tinkamas naudoti ir namuose, ir biure, ir nedidelėje kavinėje. Šiandien įdėję maisto atliekų, rytoj rasite tik 10-15% viso turinio tik komposto pavidalu.

Įrenginys veikia nuolatos, nesvarbu ar būtų žiema ar vasara. Jam nereikia jokios priežiūros, svarbu laikas nuo laiko “pamaitinti”. Per žiemą susidariusį kompostą galima kaupti į dėžes ar plastikinius maišus, o atėjus pavasariui iš berti ant vejos, po vaismedžiais, vaiskrūmiais, tujomis ar kitose sodo vietose. Tokiu būdu pagyvinsite dirvožemį, suteiksite augalams naudingų medžiagų. Susidariusį kompostą reikėtų maišyti santykiu 1:20. 1 dalis komposto, 20 dalių žemių.

PAJĖGUMAI:   2 t/metus; 4 kg/dieną
EL. ENERGIJOS SĄNAUDOS:   60-90 kWh/mėnesį
ĮTAMPA:   Vienfazė 110-240V; 50-60Hz
SVORIS:   27 kg
PANAUDOJIMO VIETOS:   Namų ūkiai, biurai, kavinės, nedideli restoranai
IŠMATAVIMAI:   400 x 400 x 780 (mm)

KAINA: 1950 Eur

Kompostavimui tinkami produktai – visi vaisiai ir daržovės, mėsos produktai, vištiena, kiauliena, žuvis ir t.t., žuvų ir kiti minkšti kaulai, kiaušinių lukštai, krevečių ar vėžių kevalai, skystas maistas – sriuba, troškinys ir t.t., duona, makaronai, takos, visos grūdinės kultūros, pieno produktai, saldumynai, kavos tirščiai, arbatžolių likučiai, organinis kraikas, vienkartiniai suyrantys indai, peiliai, šaukštai ir šakutės PLA/CPLA.

Kompostavimui netinkami produktai – dideli kaulai, austrių ir moliuskų kiautai, virimo aliejus, metalinės ar plastikinės lazdelės, dantų krapštukai, plastikiniai maišeliai ar buteliukai, vaistai ir cheminės medžiagos, dideli vaisių kauliukai, arbatos maišeliai, audinių juostos, cigaretės, metalo pakuotės, baterijos, popierius dengtas plastikine plėvele.